0 +
zadowolonych klientów
0 +
aktywnych użytkowników
0 %
pozytywnych opinii

Zadaliśmy naszym klientom kilka pytań.

Poniżej wybrane odpowiedzi jakie otrzymaliśmy.

Naszym zasadniczym problemem była kompleksowa informatyzacja procesu organizacji festiwalu filmowego Camerimage, począwszy od przyjmowania zgłoszeń filmów, przez ich selekcję, zapraszanie gości, aż po logistykę ich podróży i pobytu. Mieliśmy wcześniej pewne rozwiązania cząstkowe, ale dopiero system firmy Nethos obejmuje całość zagadnienia, choć i tak wciąż wzbogacamy go o nowe elementy, o których wcześniej nie myśleliśmy. Wybraliśmy Nethos ze względu na cenę, sposób rozliczenia, doświadczenie oraz pozytywne wrażenia ze spotkań na etapie wyboru wykonawcy systemu. Nie zawiedliśmy się. Za firmą Nethos zdecydowanie przemawia dbałość o możliwie precyzyjne zdefiniowanie potrzeb klienta oraz fachowość i zaangażowanie, zarówno na etapie tworzenia rozwiązań, jak i samej ich realizacji czy wdrożenia. Wszystko to otrzymujemy w miłej atmosferze i na korzystnych warunkach. Nethos absolutnie wyróżnia się dbałością o klienta i wspomnianym już zaangażowaniem, zarówno na etapie definiowania problemu, jak i jego rozwiązania.
Dariusz Wyczółkowski
Camerimage / Fundacja Tumult
Największym problemem przed wdrożeniem systemu był brak narzędzi IT do pozyskiwania danych w układzie tabelarycznym. Firma Nethos została wybrana w wyniku sformalizowanego postępowanie poprzedzonego badaniem rynku. Firma zaprezentowała się jako wykonawca uczciwy, rzetelny, terminowy oraz zaangażowany w realizację postawionych celów i założeń projektowych. Pozytywnie zaskoczyła nas dynamika realizacji projektu.
Starszy informatyk
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
Chcielibyśmy podziękować za to, że sami zgłosiliście się do nas i zaoferowaliście swoją pomoc. Przygotowanie dla nas całej tej bazy danych i to całkowicie bezpłatnie, było dla nas bardzo ważnym gestem. Państwa baza wchodzi w użycie w naszej organizacji, ułatwiając pracę naszym pracownikom i zmieniając sposób funkcjonowania naszej instytucji, z archaicznego na nowoczesny. Być może dla Państwa był to tylko kolejny projekt. Dla nas ta baza to bardzo duża zmiana i to, że dostaliśmy ją od państwa w gratisie, jest dla nas nieocenionym wsparciem.
Paweł Jaskulski
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gdańskie
Naszym największym problemem był brak możliwości pracy on-line i adekwatnego dostępu do danych. Wybraliśmy Nethos ze względu na wysokie kwalifikacje informatyczne, rozumienie potrzeb biznesu oraz umiejętność współpracy w systemie agile. Firma Nethos łączy w sobie kompetencje, odpowiedzialność i co również bardzo ważne - doświadczenie w tworzeniu aplikacji wspomagających decyzje biznesowe. Pozytywnie zaskakuje umiejętność szybkiego rozumienia potrzeb i przedstawiania koncepcji rozwiązań w bardzo klarownej i zrozumiałej formie.
Jan Mioduski
Techno-Service SA
Współpraca motywowana była brakiem systemu do masowego wystawiania faktur oraz automatycznego rozliczania rozrachunków. Nie byłem w firmie w momencie wyboru wykonawcy, ale biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę uważam, że była to dobra decyzja. Profesjonalna współpraca, szybka reakcja na kluczowe problemy, bardzo dobra znajomość baz danych i możliwości integracji w systemem finansowo księgowym. Na plus zaskakuje elastyczna dostępność zespołu i możliwość wdrożeń poza standardowymi godzinami pracy.
Przemysław Pietrzykowski
wakacje.pl
Przed wdrożeniem mieliśmy problemy z organizacją procesów w firmie, zarządzaniem sprzedażą i jej wpływem na produkcję diet. Wybraliśmy Nethos gdyż mieliśmy okazję wcześniej współpracować przy innym projekcie. Firmę cechuje doskonałe zrozumienie potrzeb i problemów klienta, szybkość działania oraz profesjonalizm. Byliśmy mile zaskoczeni tym w jaki sposób są rozwiązywane problemy, jak dobrze i szybko Nethos zrozumiał specyfikę działania branży. Nie bez znaczenia jest też szybkość wdrażania zmian i nowych funkcjonalności.
Damian Milecki
International Food Service SA sp.k.
Dostępne na rynku systemy informatyczne nie współpracowały ze sobą wystarczająco dobrze, a żaden z nich samodzielnie nie był w stanie w całości odpowiedzieć na nasze potrzeby. Podstawowym problemem było zinformatyzowanie PEŁNEGO procesu biznesowego. Nethos to profesjonalny zespół i bardzo dobra atmosfera przy współpracy. Profesjonalne podejście i pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta od pierwszego kontaktu, przez proces projektowania po produkcję i późniejsze wdrożenie. To także, kreatywne podejście do napotkanych problemów i gotowość do skutecznego ich rozwiązania.
Kacper Kruszewski
Outworking SA
Największym problemem był brak możliwości usprawniania wcześniejszej aplikacji. Firma Nethos została nam polecona. Nethos cechuje profesjonalne podejście oraz podpowiadanie własnych pomysłów i rozwiązań. Współpraca jest bardzo dobra ze względu na system zarządzania zgłoszeniami, szybki czas realizacji zgłoszeń oraz podpowiadanie rozwiązań usprawniających bieżące procesy w modelu biznesowym.
Patryk Pniewski
Asper Sp. z o.o.
Nasza specyfika działania jest tak silnie uzależniona od wsparcia informatycznego, że trudno mówić o pojedynczych problemach. Wdrożenie systemu jest podstawowym elementem umożliwiającym start przedsięwzięcia. Do współpracy z Nethos przekonała nas opinia rynkowa oraz wiara w moc sprawczą młodych ludzi - studentów PG. Dynamika i otwartość w rozwiązywaniu problemów stawianych przez rzeczywistość poprzez rozwiązania online. Do tej pory nic mnie nie zaskoczyło co uznaję, za duży atut. Przewidywalność w biznesie jest dla mnie jedną z najwyższych wartości.
Radosław Mioduski
Siled Sp. z o.o.
Brak dalszego wsparcia technicznego poprzedniego oprogramowania zmusił nas do szukania następcy. Firma Nethos trafiła do nas z polecenia. Współpracę cechuje wygodny system zgłoszeń, szybka reakcja na problemy oraz "szerokie" spojrzenie na zgłaszane problemy.
Piotr Pakuła
Asper Sp. z o.o.
Efektywność procesów, pro aktywna postawa w trakcie rozmów oraz brak lęku przed stosowaniem nieszablonowych rozwiązań. Olbrzymie zaangażowanie, dbałość o szczegóły, biegłość w praktycznej implementacji podejścia procesowego oraz szybkość i kreatywność - to wszystko cechy Nethos.
Bartosz Zalewski
WorkItOut Sp. z o.o.
Przed wdrożeniem oprogramowania firmy Nethos mieliśmy duży problem z utrzymaniem bazy danych wyrobów. Wybraliśmy Nethos z rekomendacji zewnętrznej. To firma profesjonalna, bezpieczna, otwarta na nowe projekty. Najbardziej zaskoczyło nas zaangażowanie w projekt.
Jacek Cukrowski
PPB Prefabet Kurzętnik
Borykaliśmy się z problemami z rozproszonymi informacjami i trudnościami w ich syntezie. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podjeściu do potrzeb, zespół Nethos jest blisko klienta, zawsze gotowy wsłuchać się w potrzeby i zracjanolizować rozwiązanie. Największym zaskoczeniem współpracy było to, że nie było zaskoczeń.
Prezes Zarządu
PPB Prefabet Kurzętnik
Brak wsparcia dotychczas używanego systemu był naszym największym problemem przed rozpoczęciem współpracy. Firmę Nethos wybraliśmy ze względu na polecenie oraz przedstawienie korzystnej i wiarygodnej oferty. W trakcie realizacji projektu zaskoczył nas dobry kontakt, obsługa zgłoszeń i problemów oraz kompetencje.
Prezes Zarządu
Asper Sp. z o.o.
Przed wdrożeniem systemu mieliśmy problem z brakiem automatyzacji procesów. Do nawiązania współpracy przekonała nas znajomość zagadnień gospodarczych, a nie tylko informatycznych rozwiązań. Mogę polecić Nethos jako wiarygodnego partnera technologicznego, który poznaje problem zanim wykona swoje prace informatyczne.
Prezes Zarządu
TS Financial Services Sp. z o.o.
Firma Nethos została wyłoniona w toku zamówienia publicznego jako Wykonawca projektu z celem wprowadzenia jednolitego sposobu obsługi systemu przez użytkowników wewnętrznych. Bardzo solidny i kompetentny zespół, bardzo dobra współpraca w trakcie projektu i po jego zakończeniu. Nethos cechuje łatwość w nawiązaniu porozumienia przy wypracowywaniu wspólnych rozwiązań w obliczu trudności. Otwartość i dyspozycyjność to także zdecydowane atuty firmy.​
Kierownik oddziału
Pomorski Urząd Wojewódzki
Staliśmy przed trudnym projektem z nie do końca znaną specyfiką produktu oraz wymaganiami klienta. Nethos został nam poleceny przez inną osobę. Wspólpraca okazała się przejrzysta, nastawiona na zadowolenie klienta przy zachowaniu równowagi budżetu. Projekt został wykonany w terminie i w zakładanym budżecie.
Menedżer projektów
ELDRO Technologie Sp. z o.o.
Wdrożenie każdego systemu ma automatyzować i przyspieszać realizację danego procesu. Zawsze zaczynam poszukiwania współpracy od znanych i "najbliższych" firm ze swojego otoczenia. Za Nethos, poza poleceniem, przemawia duże doświadczenie i rozumienie wielu procesów biznesowych, brak automatyzmu oraz nakierowanie na potrzeby klienta.
Menadżer projektów
Techno-Service SA