Wdrożenie systemu obsługi cudzoziemców

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie uruchomiliśmy dziś system opracowywany wspólnie z Pomorskim Urzędem Wojewódzkim. Dostarczone przez nas rozwiązanie będzie wspierało pracę pracowników Oddziału ds. Legalizacji Pobytu Cudzoziemców i Oddziału ds. Legalizacji Zatrudnienia Cudzoziemców. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane i sfinansowane z projektu FAMI nr 7/2017/OG-FAMI.

Pomorski Urząd Wojewódzki dołącza do grona zadowolonych klientów Nethos. Poniżej opinia jaką otrzymaliśmy na temat współpracy w ramach projektu.

Firma Nethos została wyłoniona w toku zamówienia publicznego jako Wykonawca projektu z celem wprowadzenia jednolitego sposobu obsługi systemu przez użytkowników wewnętrznych. Bardzo solidny i kompetentny zespół, bardzo dobra współpraca w trakcie projektu i po jego zakończeniu. Nethos cechuje łatwość w nawiązaniu porozumienia przy wypracowywaniu wspólnych rozwiązań w obliczu trudności. Otwartość i dyspozycyjność to także zdecydowane atuty firmy.​

Projekt był dla nas wyzwaniem nie tylko technologicznym, ale również organizacyjnym. Był również cennym doświadczeniem dla całego zespołu.


Contains all features of free version and many new additional features.