charITatywni.pl

Zachęceni sukcesem naszego pierwszego projektu pro bono postanowiliśmy uruchomić akcję zbierania kolejnych przedsięwzięć tego typu. O słuszności idei pomagania innym niech świadczy opinia naszego beneficjenta:

...chcielibyśmy podziękować za to, że sami zgłosiliście się do nas i zaoferowaliście swoją pomoc. Przygotowanie dla nas całej tej bazy danych i to całkowicie bezpłatnie, było dla nas bardzo ważnym gestem. Państwa baza wchodzi w użycie w naszej organizacji, ułatwiając pracę naszym pracownikom i zmieniając sposób funkcjonowania naszej instytucji, z archaicznego na nowoczesny. Być może dla Państwa był to tylko kolejny projekt. Dla nas ta baza to bardzo duża zmiana i to, że dostaliśmy ją od państwa w gratisie, jest dla nas nieocenionym wsparciem.
Paweł Jaskulski
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gdańskie

Tym razem, zamiast zgłaszać się do przetargu z ceną 1 PLN, postanowiliśmy zorganizować swoisty casting dla organizacji, których działalność moglibyśmy wesprzeć. Uruchomiliśmy do tego celu specjalny formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny pod adresem:

http://www.charitatywni.pl

W najbliższym czasie będziemy akcję promować wszelkimi dostępnymi kanałami. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej idei – jeżeli w Państwa otoczeniu biznesowym funkcjonują organizacje, które wpisują się w profil naszej oferty,  prosimy o skierowanie ich na wyżej podany adres. Oczywiście zachęcamy również do zgłaszania swoich projektów.


Contains all features of free version and many new additional features.